Forum 105 Jednostka Specjalna Strona Główna
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
17.12.2005 Jukon II
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum 105 Jednostka Specjalna Strona Główna -> Sprawozdanie z manewrów

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jabarek
105JS
105JS



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 1199
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Już nie kato


PostWysłany: Nie 20:40, 17 Gru 2006    Temat postu: 17.12.2005 Jukon II

Witam
Na dzisiejszych jakże licznych (pow. 200 uczestników) manewrach organizowanych przez naszych starych znajomych z HJP ze 105iątej naszej ukochanej stawili się: Erni, , Ja(barek), Klaudi, Koala i Oski (alphabetic order implied). Dzielnie wspierał nas Arczi z SI.

Były dwie główne siły: Amerykanie ( krakowiacy), Rosjanie (śląskie ekipy) i tzw. Koreańcy ( w te żółte jakże nieprzewidywalne istoty wcielili się jakże nieprzewidywalni Vaillanci).

Koreańce podobno nam pomagali... my z Arczim poczuliśmy (Arczi bardziej bo po twarzy ich pomoc, ale cóż ostatnio też byli z nami i też od nich dostałem na ustach mająć hasło: Andrzej.. niestety nie znali odzewu a za to mieli pełne Hicapy). Dobra dosyć marudzenia ;)
Misje były ciekawe.. otóż na początku sie umacnialiśmy (poszliśmy do lądowiska iz powrotem). Następnie atakowaliśmy (hm znowu do lotniska). Potem nie wiedzieć czemu atakowaliśmy ponownie baze (tak zgadliście znowu przez lotnisko ). Na końcu mieliśmy szukać pilota zagubionego (ech nie doczekaliśmy pojechaliśmy do domu ale pewnie był na lądowisku- lotnisku ;) ).
A na poważnie było całkiem całkiem..wiele ciekawych akcji szczególnnie mnie przypadł do gustu szturm amerykańców prze pole na 105tej pozycje.. hihi wymietliśmy z 15stu tracąc niestety Klaudiusza.
Nieporozumieniem dla mnie były respy amerykanów wewnątrz naszej bazy skądinąd atakowanej.. nie wiem jak to logicznie wytłumaczyć? podkop? kosmici?
Czekam na fotki :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Erni
105JS
105JS



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 919
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Katowice


PostWysłany: Nie 22:06, 17 Gru 2006    Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
Zobacz profil autora
OSKi-SNITF
105JS
105JS



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 2163
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: manhaTTan


PostWysłany: Nie 23:58, 17 Gru 2006    Temat postu:

no ja juz umyty i wysuszony musze powiedziec ze bylo jak na tak wielkie manewry (w ostatecznej wersji na WMasg zapisalo sie i potwierdzilo 250 osob)poligon mi juz znany z swiatla ksiezyca ludzie znani z wczesniejszych comabatow lacznosc z ludzmi ze 105'tej i Arczim duzo strzelania biegania takze mimo pogody o wiele bardziej nie sprzyjajacej w porownaniu z combatami na kwk walenty nie bylo mi ani troche zimno (moze dlatego ze mialem na sobie t shirt long sleevex2 sweter no i dopiero moj a ironie "hot weather suit")ogolnie troche sie tarzalismy w blocie troche zaczepialismy o chaszcze ale wszystko w zdrowej i milej atmosferze zmykalismy wczesniej jak dla mnie to lepiej bo niestety zamarzla mi gumka HU ;(( i zasieg snajperki wynosil 10m ;( wiec zbyt duzo sobie postrzelac od pewnego momentu nie moglem :] mimo to jestem bardzo zadowolony a dodatkowo z tego ze nie czuje sie przeziebiony :D co tu duzo mowic bardzo udany ogromny combat !!

jak to powiedzial Brytan "NA POCHYBEL LAJKONIKOWI!!!!!!!!!!!!" :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Diavlo
Administrator
Administrator



Dołączył: 01 Lis 2006
Posty: 108
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: z Piekła


PostWysłany: Pon 13:13, 18 Gru 2006    Temat postu:

OSKi-SNITF napisał:
niestety zamarzla mi gumka HU ;(( i zasieg snajperki wynosil 10m ;( wiec zbyt duzo sobie postrzelac od pewnego momentu nie moglem :]

jak to powiedzial Brytan "NA POCHYBEL LAJKONIKOWI!!!!!!!!!!!!" :D


Pocieraj, pocieraj
Powrót do góry
Zobacz profil autora
OSKi-SNITF
105JS
105JS



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 2163
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: manhaTTan


PostWysłany: Pon 15:11, 18 Gru 2006    Temat postu:

doszedlem do wniosku ze nasteepnym razem przykleje izolką ogrzewacz chemiczny :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jabarek
105JS
105JS



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 1199
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Już nie kato


PostWysłany: Pon 23:43, 18 Gru 2006    Temat postu:

Klaudi wyszły CI fotki może?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
klaudi
105JS
105JS



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 337
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: KATOWICE


PostWysłany: Wto 20:15, 19 Gru 2006    Temat postu:

Macie pare
[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jabarek
105JS
105JS



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 1199
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Już nie kato


PostWysłany: Wto 22:05, 19 Gru 2006    Temat postu:

urraaa ruskie atakują :D
hihi super foty :>
trzeba na wmasg coś nawrzucać bo to już coś dla naszej młodej grupy. Bo my sie juz w sumie troche w to bawimy.. ale sto piąta to jeszcze młodziusia ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ahmed




Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Zabrze


PostWysłany: Śro 11:15, 20 Gru 2006    Temat postu: Re: 17.12.2005 Jukon II

jabarek napisał:


Były dwie główne siły: Amerykanie ( krakowiacy), Rosjanie (śląskie ekipy) i tzw. Koreańcy ( w te żółte jakże nieprzewidywalne istoty wcielili się jakże nieprzewidywalni Vaillanci).


Witam i pragnę poinformować gdyż widzę że nie wszyscy wiedzą Korea miała dwa oddziały czyli nie tylko VC ale i Bunkersów !!!!
Pozdrawiam i dzięki za wspólne manewry.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jabarek
105JS
105JS



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 1199
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Już nie kato


PostWysłany: Śro 15:15, 20 Gru 2006    Temat postu:

dziękuję Ahmedzie za sprostowanie :)
Wybacz pominięcie Bunkersów, niestety się jeszcze ze wspólnych combatów (przynajmniej ja nie) nie znamy stąd to przeoczenie.
Jednak patrząc w przyszłość mam nadzieję że się wspólnie postrzelamy. Fajowa ta wasza stronka tak na marginesie.
Dzięki również za wspólne manewry.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
OSKi-SNITF
105JS
105JS



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 2163
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: manhaTTan


PostWysłany: Śro 16:00, 20 Gru 2006    Temat postu:

No link do tego teamtu wrzucilem na wmasg stad pewnie ahmed sie zarejestrowal ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
klaudi
105JS
105JS



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 337
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: KATOWICE


PostWysłany: Śro 21:41, 20 Gru 2006    Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych] macie coś extra
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ahmed




Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Zabrze


PostWysłany: Śro 21:42, 20 Gru 2006    Temat postu:

Dosłownie ale co do spotkania to mieliśmy już okazję walczyć razem 2006.05.28 Ruda Śl. - Kochłowice LAS 'REVOLTA' :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jabarek
105JS
105JS



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 1199
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Już nie kato


PostWysłany: Śro 22:38, 20 Gru 2006    Temat postu:

ooo faktycznie Rewolta :)
przemarzłem na kość w lesie pilnując strategicznych miejsc przez 3 godziny ;)

klaudi: z moim netem to na razie mam 20procent. ale to co widze mi sie bardzo podoba. :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ahmed




Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Zabrze


PostWysłany: Czw 2:09, 21 Gru 2006    Temat postu:

Bunker którego wtedy broniliśmy był klimatyczny i te okopy po prostu coś pięknego !! :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Idź do strony 1, 2  Następny

 
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
|| Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group || Designed by Port-All.Com ||
Regulamin